Insta360 Nano S

Indeks:

1 199,00 zł
Brutto

4K 360° + 20 MP 360°

4K 360° Video + 20 MP 360° Photos, shoot 4K 360°, whenever, whenever.

MultiView

MultiView lets you record in every direction, and arrange the best of what you see in one frame.

All-new 360° video chat

All-new 360° video chat lets you share an immersive, real-time view of your world.

Ilość
Brak towaru.


  • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
  • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Insta360 nano s - design ten sam, co wcześniej, ale wnętrze robi wrażenie! 

Kamera Insta360 nano s to kamera dla każdego, kto lubi fotografować i kręcić filmy swoim smartfonem. Kamerka doskonale nadaje się do nagrywania w 360 stopniach, co pozwoli zarejestrować wiele ciekawych ujęć z podróży czy uprawiania sportów. Model Nano S wygląda co prawda jak sprzęt poprzedniej generacji, jednak jest w stanie zaoferować znacznie więcej!

Posiadacze telefonów iPhone mogą przy użyciu kamerki rejestrować panoramy sferyczne w rozdzielczości 4K oraz 20-megapikselowe zdjęcia. Rozdzielczości te pozwalają na tworzenie nagrań w stylu VR. Bez wątpienia zrobią wrażenie! Choć design kamerki pozostał ten sam, znacznie poprawiono jej parametry. Teraz każdy może cieszyć się wysoką jakością materiałów wideo i foto kręconych w różnych warunkach.

Nowoczesna kamera do iPhone

Nano S Insta360 zamienia telefon w doskonałą kamerę do nagrywania i fotografowania. Sprzęt jest kompatybilny z iPhonem z portem Lighting. Po połączeniu urządzeń ze sobą, ekran smartfona przejmuje rolę panelu ustawień i wyświetlania treści. Sam producent zadbał o kilka trybów nagrywania, aby osiągać pożądane efekty w zależności od oczekiwań. Można także szybko i sprawnie udostępnić materiały w serwisach społecznościowych czy streamować content w 360 stopniach na żywo. To z pewnością docenią fani social mediów i nowoczesnych technologii. Co więcej, nie trzeba ograniczać się do wyświetlania jednego tylko materiału. Rejestracja w formacie Multi View pozwala na prezentowanie różnych ujęć na jednym ekranie.

Co istotne, producent zapewnia także możliwość połączeń video właśnie w tej wersji, co jest sporą innowacją. Na uwagę zasługuje także tryb FreeCapture, czyli możliwość wyboru prostokątnej klatki z całej 360-stopniowej panoramy. Kamerka jest kompatybilna z iPhonami 6/6 Plus, 7/7 Plus, 8/8 Plus oraz X. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze idealnego sprzętu do nagrań. Kamera do iPhona z pewnością okaże się ciekawym, a zarazem wysoce funkcjonalnym gadżetem dla każdego, dlatego warto ją mieć w swojej kolekcji!

Opis

{0}

Specyficzne kody

11 innych produktów w tej samej kategorii: