Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki Insta360.

Naprawa urządzeń Insta360

Twoje urządzenie nie działa poprawnie? Masz problem ze sprzętem i potrzebujesz fachowej porady? Skorzystaj z możliwości naprawy w naszej firmie! Szanujemy Twój czas, dlatego naprawa przebiega sprawnie i szybko.

Jeżeli chcesz zgłosić reklamację, naprawę płatną lub gwarancyjną utwórz konto i zarejestruj zgłoszenie w naszym systemie serwisowym, a następnie postępuj według dalszych instrukcji.

KLIKNIJ - Aby dodać zgłoszenie reklamacyjne lub naprawę.

Serwis Insta360 - zawsze dostępna, fachowa pomoc dla klientów

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach marki Insta360, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie dotyczące obsługi swojej kamery Insta360? Napisz do nas: [email protected]


Każde urządzenie może przestać działać poprawnie. Wiemy, że nie jest to sytuacja przyjemna dla użytkownika, dlatego nasz serwis dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej usunąć problem. Chętnie udzielimy także fachowych porad na temat użytkowania sprzętu czy rozwiejemy wszelkie inne wątpliwości na jego temat. 


Seria kamer Insta360 - wysoka jakość obrazu i łatwośc użytkoania w każdych warunkachSeria kamer sportowych Insta360 to produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą łapać cenne chwile i dzielić się nimi z innymi. Kamery wyróżnia wysoka jakość obrazu, rozdzielczość, a także wiele ulepszeń. Wśród nich warto wymienić stabilizację obrazu FlowState, która sprawia, że nawet obiekty w ruchu rejestrowane są na filmie czy zdjęciu wyraźnie. 

Do kamer można dokupić również serię akcesoriów, takich jak selfie stick, uchwyt Bullet Time oraz wiele innych przyrządów. Każdy z nich zwiększy radość z korzystania ze sprzętu, jakim jest kamerka Insta360. W zależności od modelu, jaki wybierzesz, masz możliwość rejestrowania swojej aktywności fizycznej lub kręcenia wideo o jakości niemalże kinowej. Każdy z modeli wyróżnia się czymś innym, dlatego w szerokiej ofercie kamer każdy fan multimediów znajdzie coś dla siebie. 

Interesującą cechą kamerek jest możliwość sterowania nimi zdalnie, za pomocą telefonu. Wystarczy połączenie bezprzewodowe, aby móc sterować urządzeniem z odległości nawet do kilkuset metrów. Dzięki temu możesz tworzyć niezapomniane ujęcia, a następnie zgrać je na kartę SD lub na szybką pamięć USB 3.0. To nie koniec możliwości. Jeśli chcesz dokonać montażu, możesz zrobić to w programie do obróbki wideo Adobe Premiere Pro. Dzięki temu Twoje ujęcia staną się jeszcze bardziej niesamowite.