Insta360 PRO

Indeks: CINPPR1/A

15 999,00 zł
Brutto

360° 360° 3D 8K

360° + 360° 3D Imaging, 8K Ultra-high definition.

Seamless, dynamic, precise

Optical flow image stitching: Seamless, dynamic, precise.

Real-time image stitching

Purpose-built real-time image stitching and preview.

Ilość
Brak towaru.


  • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
  • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Insta360 pro VR 360 

Wyjątkowa kamera Insta360 PRO jest złożona z aż sześciu niezależnych od siebie obiektywów w typie rybie oko, czyli fish eye. Każdy z nich ma pole widzenia 200 stopni, a otwór względny, czyli jasność, wynosi F2.4. Insta360 Pro pozwala na rejestrację filmów 360 o rozdzielczości 8K (7680 x 3840 pikseli) przy 30 klatkach na sekundę! Insta360 Pro to całkowicie profesjonalna kamera, dzięki której można nagrywać filmy o doskonałej jakości obrazu. Do wyboru jest wiele ustawień, dzięki czemu insta360 PRO jest jednym z liderów w swojej kategorii produktów. Użytkownik Insta360 Pro może także korzystać z trybu z rejestracją aż 100 klatek na sekundę. Pozwala to na uzyskanie niezwykle atrakcyjnego efektu slow motion.

Insta 360 PRO, czyli wyjątkowa kamera dla wymagających

Dodatkową gratką zaimplementowaną w Insta360 pro jest streaming wideo w 4K. Możliwe jest łączenie obrazu z obiektywów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy transmitować obraz nawet w wariancie 3D. Specjaliści zastosowali nowoczesne algorytmy, dzięki czemu można uzyskać obraz doskonałej jakości bez widocznych miejsc łączenia. Sześć szerokokątnych obiektywów to gwarancja idealnego obrazu. Nagrania są wolne od wstrząsów dzięki sześcioosiowej stabilizacji, która redukuje jakiekolwiek wstrząsy do minimum - i to nawet w ekstremalnych sytuacjach! Ciesz się materiałem wideo w rozdzielczości aż 8K!

Sporą zaletą Insta360 pro jest także zdalne sterowanie. Funkcje do sterowania kamerą, a także rejestrowany przez nią obraz w rozdzielczości 8K, mogą być wyświetlane na smartfonie! Wystarczy posiadać urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android. Jeśli chodzi o zasilanie, kamera Insta360 Pro jest wyposażona w akumulator o pojemności 5000 mAh. Wystarcza on na 75 minut pracy kamery. Istnieje także możliwość, aby dostarczać energię z gniazdka sieciowego. 

Nagraj swój wymarzony materiał dzięki kamerze najnowszych technologii, jaką jest kamera insta360 PRO! Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących produktu, skontaktuj się z nami! Chętnie przekażemy Ci wszelkie niezbędne informacje, aby wybrana przez Ciebie kamera spełniła Twoje oczekiwania.


Insta360 Pro - oto sprzęt, który nigdy Cię nie zawiedzie. Ta kamera sprawdzi się w każdej sytuacji i pozwoli Ci nagrać widowiskowe filmy w 360 stopniach. Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy
Kamera posiada wiele funkcji, które pozwolą Ci stać się operatorem z krwi i kości. Dzięki Insta360 Pro stworzysz materiały wysokiej jakości w każdych warunkach. Efekt slow motion możesz wykorzystać, by nagrać niezwykle efektowne ujęcia w zwolnionym tempie. Możliwość kręcenia w rozdzielczości 8K i 30 kl s w czasie rzeczywistym sprawi, że wideo z pewnością zachwyci każdego widza.

Bateria 5000 mAH sprawia natomiast, że kamera insta360 Pro jest zawsze gotowa do pracy. Możesz mieć pewność, że w każdej sytuacji sprawdzi się doskonale. Bateria pozwoli na wiele godzin zabawy i gotowość zawsze wtedy, gdy zacznie dziać się coś wartego uchwycenia. Nagrywanie w czasie rzeczywistym, a konkretnie - insta360 Pro pozwala na streamowanie w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 4K. A może skorzystasz ze slow motion o rozdzielczości nawet 100 kl s?

Kamera posiada moduł Wi fi, dzięki któremu można łączyć się z innymi urządzeniami w sieci Wi Fi. Możesz zapisywać filmy i zdjęcia na karcie SD lub za pomocą szybkiej pamięci USB 3.0 USB 3.0 pozwala na bardzo szybki przesył danych, co w przypadku multimediów wysokiej jakości jest bardzo ważne.

Najważniejsze kwestie Insta360 Pro VR 360:

  • moduł Wi Fi,
  • szybka pamięć USB 3.0,
  • bateria 5000 mAH,
  • rozdzielczość 8K,
  • 6 niezależnych obiektywów,
  • streaming w czasie rzeczywistym,
  • slow motion w 100 kl s.
Szukasz innych profesjonalnych kamer? Sprawdź Insta360 Pro 2. 
Insta360 Pro 2 to przełomowa kamera, która zachwyci każdego.VR

CINPPR1/A

Opis

{0}

Specyficzne kody

11 innych produktów w tej samej kategorii: