Insta360 ONE

Indeks:

1 599,00 zł
Brutto

Efekt spowolnienia czasu

Użyj szybkiego, 120 klatkowego trybu nagrywania aby uzyskać efekt spowolniena czasu.

6-osiowa stabilizacja

6-osiowa stabilizacja dla uzyskania ostrego i przejrzystego materiału.

Funkcja FreeCapture

Nagrywaj materiał w 360 stopniach, a następnie wykadruj obraz by pokazać dokładnie to co chcesz.

Ilość
Brak towaru.


  • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
  • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Insta360 ONE

Kamera sportowa Insta360 One jest dedykowana do telefonów iPhone lub do iPada. Dzięki Insta360 One Twój smartfon czy iPad Pro zamienia się w doskonały sprzęt do kręcenia, udostępniania oraz streamowania filmów sferycznych. Kamera sportowa Insta360 One pozwala Ci nagrywać filmy 360° w 4K i robić zdjęcia sferyczne 24 MP! Aby zacząć korzystać z kamery Insta360 One, wystarczy ją podłączyć do złącza Lightning w urządzeniu z systemem iOS, takim jak iPad Pro, a następnie uruchomić aplikację Insta360 ONE. To wszystko!

Czy da się połączyć za pomocą Micro USB?

Jeśli chcesz podłączyć się z urządzeniem na Androidzie, będzie Ci potrzebna przejściówka micro USB. Kamera nie jest wyposażona w złącze Micro USB.

Zalety kamery one 360

Kamera sportowa Insta360 one to ogrom zalet dla użytkownika. Wśród udogodnień Insta360 One znajduje się doskonała stabilizacja obrazu, możliwość nagrywania w rozdzielczości 4k, bullet time, flowstate. Wszystko to sprawia, że za pomocą Insta360 One można tworzyć doskonałe ujęcia. Co więcej, format wideo i zdjęć w Insta360 One pozwala na jeszcze łatwiejszą postprodukcję. Wystarczy posiadać urządzenie iPad Pro lub iPhone'a, by cieszyć się z ogromu atutów tego produktu. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych produktów tego producenta.

Co istotne, z Insta360 One można korzystać bez żadnych dodatkowych sprzętów. Sterowanie odbywa się wtedy za pośrednictwem Wi Fi lub Bluetooth. Możesz nagrywać przepiękne, płynne filmy zawsze i wszędzie. Co istotne, nie trzeba kilkakrotnie sięgać po kamerę - ze względu na to, że kamera  Insta360 One nagrywa wszystko dookoła, wystarczy po prostu wybrać najlepsze możliwe ujęcie filmu sferycznego. Wyrażaj to, co chcesz! Kamera automatycznie zmontuje wideo w profesjonalny sposób i zapisze je do karty pamięci.

Jeśli nie chcemy sterować Insta360 One przez Bluetooth, można podłączyć je do iPhone’a. Niebywałym plusem jest to, że sprzęt automatycznie wymazuje selfie stick ze zdjęć oraz filmów sferycznych. Otrzymujemy efekt kamery zawieszonej w powietrzu!

Nowoczesna kamera sferyczna

Co więcej, dzięki kamerze możesz łatwo dzielić się zdjęciami i filmami sferycznymi w serwisach społecznościowych i komunikatorach. Tryb SmartTrack automatycznie nagrywa płynne filmy. Ważny obiekt zawsze będzie w kadrze! Możesz również zdecydować się na stworzenie poklatkowego wideo. Zacznij nagrywać, a kamera zajmie się całą resztą. Stabilizacja obrazu pozwala osiągać świetne efekty. 

Dane techniczne to nie wszystko. Sprawdź, jak kamera sportowa Insta360 one radzi sobie w praktyce. Przetestuj selfie stick, wypróbuj sterowanie za pomocą Wi Fi, sprawdź, jak szybko zapisać pliki do karty pamięci.

Sprzęt jest kompatybilny z iPad Pro, iPhone'ami i innymi sprzętami od Apple. Dlatego Insta360 One nie ma wejścia micro USB. Możesz dokupić specjalną przejściowkę, aby moc połączyć się z urządzeniem pracującym pod systememe operacyjnym Android. Dodatkowy selfie stick pozwoli Ci bawić się jeszcze lepiej.

Opis

{0}

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: