Insta360 ONE X

Indeks: CINONEX/A

1 899,00 zł
Brutto
 • Rozdzielczość nagrywania 5760 x 2880 (do 30 fps) 3840 x 1920 (do 50fps), 3008 x 1504 (do 100fps),
 • Rozdzielczość zdjęć sferycznych 18 MP (6080 x 3040),
 • Tryb 50 FPS oraz 100 FPS,
 • Wysoka jakość obrazu,
 • Zdjęcia HDR i RAW,
 • Przysłona F2.0,
 • Kodek wideo H264,
 • Transmisja filmu 360 na żywo,
 • Wbudowana 6-osiowa stabilizacja obrazu FlowState,
 • Wbudowany moduł WiFi oraz Bluetooth,
 • Czas nagrywania w rozdzielczości 5.7K nawet do 60 minut,
 • Kompatybilna z iPhone X, iPhone XS, XS Max, XR, 8/8 wersja z plusem, 7/7 plus, iPhone 6s/6s plus, SE, iPad Pro, iPad (2018) oraz telefonami z systemem Android,
 • Rodzaj wejść: micro USB,
 • Przewód zasilający microUSB, przewód z micro USB na Lightning, przewód z micro USB na USB-C, przewód z micro USB na micro USB.
Ilość
Brak towaru.


 • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
 • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Insta 360 One X - kamera sportowa dla fanów multimediów wysokiej klasy

Insta360 One X to kamera sportowa, która spełni wymagania wszystkich fanów kręcenia filmów w akcji. W modelu X, kamera pozwala nagrywać wideo na wiele sposobów, a wbudowane udogodnienia sprawią, że efekt nigdy Cię nie zawiedzie. 

Kamera sportowa Insta360 ONE X
 to sprzęt, który pozwala na rejestrowanie obrazu jednocześnie z każdej możliwej strony. Dzięki temu możliwe jest stworzenie wielu materiałów wideo z jednego nagrania. Obsługa tej innowacyjnej kamery jest banalnie prosta. Wystarczy kilka stuknięć, by z pomocą smartfona iPhone lub tabletu iPad Pro wybrać najlepsze ujęcia, a następnie stworzyć z nich profesjonalny film o doskonałej jakości. Użytkownik może kontrolować perspektywę, światło, a także każdy inny aspekt. Co istotne, można dodatkowo zdecydować się na akcesoria dedykowane insta360 One X, które pozwolą na jeszcze bardziej swobodne nagrywanie filmów i robienie zdjęć. 

Kamera insta360 One X - kamera sportowa dla wymagających

Nowoczesna sferyczna kamera insta360 One X sprawdzi się w każdych warunkach. Sprzęt posiada szereg zalet. Przede wszystkim na uznanie zasługują doskonałe możliwości graficzne. Ta kamera sportowa pozwala na nagrywanie wideo  360° w rozdzielczości 5,7K, a także na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 18 megapikseli. Jakość obrazu jest wysoka nawet przy słabszym oświetleniu, a plusem jest również stabilizacja FlowState. Stabilizacja obrazu uzyskanego przez insta360 One X sprawia, że nagrania nie będą poruszone nawet podczas bardzo dynamicznego filmowania. Kamera sportowa insta360 to idealny towarzysz podczas codziennej aktywności.

Ze względu na tryb 50 FPS (4K) za pomocą kamery insta360 możliwe jest płynne nagrywanie w rozdzielczości 5,7K i w 30 FPS. Z kolei tryb 100 FPS (3K) umożliwia zwolnienie akcji, aby jeszcze lepiej uchwycić najważniejsze momenty. Nie trzeba kilkakrotnie sięgać po kamerę, aby wybrać najlepsze kadry. Wystarczy film w 360°, a następnie wybór z niego najlepszych kadrów. Kamera sportowa insta360 to nie tylko urządzenie do nagrywania, ale również możliwość szybkiej edycji zarejestrowanych materiałów.

Insta 360One X - dodatkowe cechy kamery dla prawdziwych amatorów multimediów wysokiej klasy

Dodatkową zaletą kamery insta360 jest innowacyjny algorytm stabilizacji FlowState. Analizuje on ruch we wszystkich kierunkach. Z kolei opcja TimeShift umożliwia kontrolowanie prędkości odtwarzania różnych części materiału. W razie potrzeby możemy zwolnić nagranie lub zwiększyć szybkość. Dodatkowym udogodnieniem insta360 One X jest Invisible Selfie Stick. Zapewnia on efekt drona, jednak znacznie mniej waży i co istotne, nie hałasuje. Wystarczy, że zamocuje się do kijka kamerę, a stanie się on niewidoczny! Dzięki temu uzyskasz na swoich nagraniach z insta360 One X jeszcze ciekawsze ujęcia.

Wśród zalet kamery insta360 można także dodać tryb HDR, który automatycznie poprawia jakość zdjęć. Kamera sportowa insta360 One X nagrywa również w trybie bullet time.

Sprawdź pełną gamę produktów i zobacz, która kamera insta360 najbardziej przypadnie Ci do gustu! 

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty produktów! W razie potrzeby udzielimy Ci dodatkowych informacji lub doradzimy Ci, który produkt spełni Twoje oczekiwania! Przekonaj się, która kamera sportowa będzie dla Ciebie idealna.

CINONEX/A

Opis

{0}

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: