Jak wybrać kamerę 360 stopni?

Jak wybrać kamerę 360 stopni?

Kamera 360 stopni to zyskujący na popularności i bardzo innowacyjny sprzęt pozwalający uzyskać ciekawe efekty wizualne. Kamery Insta360 dają zupełnie nowe możliwości. Użytkownik przestaje być ograniczony i może widzieć oraz pokazywać więcej dzięki tworzeniu obrazu z kilku ujęć. Jak wybrać kamerę 360 stopni? Sprawdźcie koniecznie!

Spis treści:

  • Insta360
  • Kamery dla wymagających

W tym wpisie dowiesz się, dlaczego przy wyborze kamery 360 stopni warto zainteresować się Insta360 oraz dlaczego taki sprzęt spełnia oczekiwania wymagających użytkowników.

Insta360

Insta360 jest to nowoczesna marka, w której ofercie znajdują się wyjątkowe kamery 360 stopni i nie tylko. Nagrywanie w 360 stopniach dziś jest dostępne dla każdego nie tylko dla profesjonalistów. Gwarancja wysokiej jakości w połączeniu z ciekawymi funkcjami to idealny wybór. Kamery Insta360 są bardzo różnorodne od małych i kompaktowych po profesjonalne z kilkoma soczewkami. Magia kamer 360 stopni polega na tym, że nagrywają obraz wokół własnej osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy otrzymać obraz całej przestrzeni. Podstawowe modele charakteryzują się nagrywaniem obrazu w postaci sferycznej, ale wraz z zaawansowaniem sprzętu obraz staje się dokładniejszym odwzorowaniem rzeczywistości. Insta360 daje możliwość odkrywania na nowo otaczającego nas świata i pokazania tego w nowy sposób. Ograniczenia przestają istnieć, a wszystko zależy tylko od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Kamery Insta360 pozwalają filmować wszystko dookoła łącząc obraz ze wszystkich soczewek tak by miejsce łączenia obrazu nie było widoczne. Dodatkowo pozwalają na nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości, nawet 11K. Dzięki technologii Insta360 możemy tworzyć również filmy 3D. Insta360 to idealnie rozwiązanie dla każdego, od osób, dla których taka technologia będzie zabawą przez osoby zainteresowane tworzeniem ciekawych zdjęć i filmów oraz dla użytkowników profesjonalnych i wykorzystania kamer 360 stopni w biznesie.

Kamery dla wymagających

Kamery Insta360 są intuicyjne w obsłudze, a małe modele idealnie sprawdzą się w podróży. Wyjątkowe zdjęcia i filmy są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy WIFI lub Bluetooth oraz aplikacja na smartfonie. Niektóre modele automatycznie wycinają kijek do selfie, dzięki czemu otrzymujemy efekt kamery zawieszonej w powietrzu. Funkcje takie jak śledzenie ułatwiają tworzenie filmów, w których kamera podąża za obiektem. Stabilizacja obrazu pozwala na filmowanie w każdych nawet najtrudniejszych warunkach. Kamery posiadają wiele trybów, z których możemy wybrać odpowiedni dla uzyskania niesamowitego efektu. Dla uzyskania niepowtarzalnych i wyjątkowych ujęć istnieje nawet możliwość podłączenia kamery Insta360 do drona. Dodatkowe funkcje takie jak streaming wideo będa idealne dla osób, które często publikują swoje prace w social mediach.

All comments