Insta360 GO

Indeks:

799,00 zł
Brutto (Czas dostawy 1-2 dni robocze)

FlowState Stabilization

GO uses proprietary FlowState stabilization to keep your footage impossibly smooth.

Auto Editing

GO uses AI-powered FlashCut to find your best shots and edit them together on beat.

Mount Anywhere

With the wide range of in-the-box accessories, GO can be mounted just about anywhere.

Hyperlapse

GO shoots stabilized hyperlapses and recommends the perfect playback speed for your shot.

Water Resistance

GO is IPX4 water resistant. It can handle rain, splashes and even a quick dunk.

Barrel Roll

Barrel Roll lets you adjust the rotation of your shot with a swipe. Epic shots are now as easy as walking.

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
  • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Kamera Insta360 go - innowacyjna kamera sportowa dla wymagających

Kamera insta360 go to innowacyjna kamera sportowa, która zapewnia szereg udogodnień. Insta360 Go jest bardzo kompaktowa. Sama kamerka jest niewiele większa od paznokcia kciuka, a dodatkowo waży zaledwie 20 gramów! Miniaturowy rozmiar, jakim wyróżnia się Insta360 Go sprawia, że sprzęt możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Co więcej, niewielkie rozmiary pozwalają na montaż kamerki w wielu miejscach, gdzie standardowa sportowa kamera się nie sprawdzi. Producent Insta360 Go zachęca do noszenia jej na czapce, swetrze, a nawet w formie naszyjnika, który otrzymujemy w komplecie. Z kamery Insta360 Go możesz więc korzystać wygodnie w każdych warunkach. 20 gramów to bardzo niewiele!

Insta 360 Go - niewielki, profesjonalny sprzęt do nagrywania z obiektywem f 2.1

Ogromnym ułatwieniem nagrywania za pomocą Insta360 Go jest stabilizacja obrazu, a także funkcje timelapse, opcja stabilizacji flowstate, slow motion, hyperlapse. Stabilizacja obrazu w Insta360 Go sprawi, że każdy film będzie wyraźny, nawet nagrany w wymagających warunkach. Slow motion pozwoli Ci tworzyć niesamowite ujęcia na pozór zwyczajnych wydarzeń. Obiektyw f 2.1 to jasne, wyraźne klipy nawet przy gorszych warunkach oświetleniowych.

Na jednym naładowaniu Insta360 Go może zarejestrować aż do 200 krótkich filmów. Warto także wspomnieć o dedykowanej aplikacji, która jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Stacja dokująca posiada możliwość podłączenia kablami USB-C i Lightning. Jeśli potrzebujesz w Insta360 Go wejścia micro USB, przyda się przejściówka z gniazdem micro USB - USB typu C.

Jedyne, co trzeba zrobić, by podłączyć Insta360 Go, to pobranie aplikacji producenta i podłączenie sprzętu. Program sam zadba o to, aby całość materiału została zgrana do pamięci smartfona. Umożliwia również automatyczne zmontowanie filmu, który składa się z wybranych ujęć, jakie zostały zarejestrowane w ciągu dnia. Cena Insta360 Go jest niezwykle atrakcyjna. W razie potrzeby, zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej informacji. Chętnie doradzimy i podpowiemy, jaki sprzęt wybrać.

20 Przedmioty
2019-11-18

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: