Insta360 GO

Indeks: CINGOXX/A

799,00 zł
Brutto

Stabilizacja FlowState

GO używa stabilizacji FlowState aby Twoje ujęcie było stabilne i ostre.

Automatyczna edycja

GO posiada funkcję FlashCut, która używa sztucznej inteligencji aby znaleźć i wyedytować automatycznie najlepsze ujęcie.

Przymocuj wszędzie

Z szerokim wyborem akcesoriów do kamery GO, możesz przymocować ją prawie wszędzie.

Hyperlapse

GO jest w stanie nagrać materiał w ustabilizowanym ruchu poklatkowym i doradzi idealne tempo dla Twojego nagrania.

Wodoszczelność

GO spełnia normę IPX4 wodoszczelności. Poradzi sobie z deszczem, ochlapaniem, a nawet szybkim zanurzeniem.

Barrel Roll

Barrel Roll pozwala na obrót nagrania już po nakręceniu materiału. Stwórz dynamiczne efekty przesunięciem palca.

Ilość
Brak towaru.


  • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
  • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Kamera Insta360 go - innowacyjna kamera sportowa dla wymagających

Kamera insta360 go to innowacyjna kamera sportowa, która zapewnia szereg udogodnień. Insta360 Go jest bardzo kompaktowa. Sama kamerka jest niewiele większa od paznokcia kciuka, a dodatkowo waży zaledwie 20 gramów! Miniaturowy rozmiar, jakim wyróżnia się Insta360 Go sprawia, że sprzęt możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Co więcej, niewielkie rozmiary pozwalają na montaż kamerki w wielu miejscach, gdzie standardowa sportowa kamera się nie sprawdzi. Producent Insta360 Go zachęca do noszenia jej na czapce, swetrze, a nawet w formie naszyjnika, który otrzymujemy w komplecie. Z kamery Insta360 Go możesz więc korzystać wygodnie w każdych warunkach. 20 gramów to bardzo niewiele!

Insta 360 Go - niewielki, profesjonalny sprzęt do nagrywania z obiektywem f 2.1

Ogromnym ułatwieniem nagrywania za pomocą Insta360 Go jest stabilizacja obrazu, a także funkcje timelapse, opcja stabilizacji flowstate, slow motion, hyperlapse. Stabilizacja obrazu w Insta360 Go sprawi, że każdy film będzie wyraźny, nawet nagrany w wymagających warunkach. Slow motion pozwoli Ci tworzyć niesamowite ujęcia na pozór zwyczajnych wydarzeń. Obiektyw f 2.1 to jasne, wyraźne klipy nawet przy gorszych warunkach oświetleniowych.

Na jednym naładowaniu Insta360 Go może zarejestrować aż do 200 krótkich filmów. Warto także wspomnieć o dedykowanej aplikacji, która jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Stacja dokująca posiada możliwość podłączenia kablami USB-C i Lightning. Jeśli potrzebujesz w Insta360 Go wejścia micro USB, przyda się przejściówka z gniazdem micro USB - USB typu C.

Jedyne, co trzeba zrobić, by podłączyć Insta360 Go, to pobranie aplikacji producenta i podłączenie sprzętu. Program sam zadba o to, aby całość materiału została zgrana do pamięci smartfona. Umożliwia również automatyczne zmontowanie filmu, który składa się z wybranych ujęć, jakie zostały zarejestrowane w ciągu dnia. Cena Insta360 Go jest niezwykle atrakcyjna. W razie potrzeby, zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej informacji. Chętnie doradzimy i podpowiemy, jaki sprzęt wybrać.

CINGOXX/A

Opis

{0}

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: