Insta360 EVO

Indeks: CINEVOX/A

1 999,00 zł
Brutto
 • Rozdzielczość nagrywania 5760 x 2880 (do 30 fps) 3840 x 1920 (do 50fps), 3008 x 1504 (do 100fps),
 • Zdjęcia sferyczne 18 MP (6080 x 3040),
 • Możliwość nagrywania stereoskopowych filmów 3D i filmów 360°,
 • Składana konstrukcja,
 • Zdjęcia i filmy z opcją HDR,
 • Wbudowana 6-osiowa stabilizacja FlowState,
 • Wbudowany moduł WiFi,
 • Czas nagrywania nawet do 65 minut,
 • Kompatybilna z urządzeniami posiadającymi system min. iOS 10.0 lub. Android 5.1,
 • Współpracuje z urządzeniami takimi jak: Oculus Go, HTC Vive Focus, Samsung Gear VR,
 • Możliwość edycji materiałów w dedykowanej aplikacji na smartfony lub na komputerze poprzez Insta360 Studio lub wtyczkę do Adobe Premiere Pro.
Ilość
Brak towaru.


 • Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem. Wysyłane zamówienia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.
 • Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zamówione produkty możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Insta360 EVO to hybrydowa kamera, która pozwala nagrywać materiały sferyczne oraz w formacie 3D. Aby zapewnić Ci najlepsze doznania, urządzenie wykorzystuje nowoczesne technologie audiowizualne. Do dyspozycji masz dwa ultraszerokokątne obiektywy, które rejestrują wideo w rozdzielczości 5,7K oraz robią zdjęcia w rozdzielczości 18 Mpix. Insta360 EVO zachwyci Cię kadrami, jakich nie uzyskasz zwykłą kamerą. 

Insta360 EVO — płynność działania i niecodzienne efekty 

Klasyczne kamery rejestrują wideo w wysokiej jakości. Definicją XXI wieku jest jednak innowacja i rozwój, dlatego Insta360 EVO to niecodzienne efekty wizualne dla jeszcze większej satysfakcji z fotografowania i filmowania. Składana konstrukcja urządzenia pozwala na szybkie przełączanie się z trybu sferycznego w tryb 3D. Tylko Ty przesądzasz o tym, jak będą wyglądać Twoje produkcje. Na co zdecydujesz się tym razem?

Jeden produkt, wiele ciekawych funkcji

Za pomocą kamery Insta360 EVO wykonasz wiele rodzajów zdjęć i filmów - zarówno w 360 stopniach, jak i w formatach standardowych. Tryb HDR poprawia jakość rejestrowanych materiałów i sprawia, że kolory są bardziej intensywne. TRyb ten działa zarówno przy materiałach 3D, jak i kręconych w 360 stopniach. 

Z Insta360 EVO Możesz tworzyć również filmy poklatkowe, timelapsy, slow motion, a także wykorzystać samowyzwalacz i stworzyć zdjęcie z przyjaciółmi. Jeden produkt, a tak wiele możliwości! 

Współpraca z innymi urządzeniami

Kamera Insta360 EVO wykorzystuje mocowania w systemie GoPro, a także w standardzie fotograficznym 1/4". Ponadto, urządzenie świetnie działa również z okularami wirtualnej rzeczywistości: Oculus Go, HTC VIVE Focus, a także Samsung Gear VR. 

Prosta edycja materiałów

Dzięki Insta360 EVO nie tylko szybko nagrasz efektowne materiały, ale również w prosty sposób je wyedytujesz. Jest to możliwe dzięki oprogramowaniu dedykowanym kamerze. Aplikacja na smartfony kompatybilna z systemem Android oraz iOS pozwala na zdalną kontrolę nad parametrami urządzenia, a także umożliwia szybką edycję wideo. Do pracy na komputerze możesz wykorzystać Insta360 Studio lub wtyczkę do programu Adobe Premiere Pro.

CINEVOX/A

Opis

{0}

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: